گوگل به اشتباه تاریخ انتشار بازی Baldur’s Gate 3 را فاش کرد

0
248

[ad_1]

گوگل هر هفته در بلاگ مخصوص استیدیا، درباره رویدادها و بازی‌هایی که در راه این سرویس استریم بازی هستند می‌نویسد. به نظر می‌رسد که در آپدیت این هفته، آن‌ها به اشتباه بازه انتشار عنوان نقش‌آفرینی Baldur’s Gate را لو داده باشند.

اگر در جریان اخبار این بازی باشید، می‌دانید که عملا به جز تریلر اول بازی دیگر چیزی در مورد بالدرز گیت ۳ نمی‌دانیم. هیچ گونه تاریخ انتشاری برای بازی نیز مشخص نشده و به نظر می‌رسید که به این زودی‌ها رنگ آن را نخواهیم دید.

حالا در این بلاگ، گوگل برای بازی‌هایی که امسال به استیدیا اضافه می‌شوند عناوینی همچون Doom Eternal ،Get Packed و Orcs Must Die! 3 را لیست کرده بود. اما به طرز عجیبی بالدرز گیت ۳ هم در کنار آن‌ها وجود داشت و باعث شد از خود بپرسیم که آیا به زودی بیشتر درباره بازی خواهیم شنید یا خیر.

البته استودیوی سازنده بازی، Larian Studios، تنها یک روز بعد اعلام کرد که هنوز تاریخی برای بازی معرفی نشده و گوگل آن را به اشتباه نوشته است. اما در نظر داشته باشید که لارین هیچ وقت نگفت که این بازه انتشار اشتباه است، بلکه هنوز آن را برای مردم تایید نکرده‌اند.

این مطلب را هم ببنید
وعده گوگل برای بهبود طراحی نرم ‌افزار جستجو

در هر صورت هم لارین در اواخر ماه ژانویه اشاره کرده بود که احتمالا در تاریخ ۲۷ فوریه، معادل ۸ اسفند خبرهای جدیدی از بالدرز گیت ۳ بشنویم. شاید آن موقع بالاخره از یک تاریخ انتشار برای بازی رونمایی شود. عرضه Baldur’s Gate 3 فعلا برای پی‌سی و استیدیا تایید شده است.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید