ویژگی Latest Posts اینستاگرام به زودی راه اندازی می شود

0
119

[ad_1]

اینستاگرام در حال توسعه ویژگی جدیدی به نام Latest Posts است که امکان مشاهده جدیدترین پست های ارسالی توسط افراد دنبال شده را برای کاربر فراهم می کند.

کاربران اینستاگرام به زودی قادر خواهند بود تا آخرین تصاویر و فیلم های ارسالی توسط افراد دنبال شده را مشاهده کنند. اینستاگرام در حال تکمیل ویژگی جدیدی به نام Latest Posts (آخرین پست ها) است که به صورت پاپ-آپ در فید اصلی ظاهر می شود. کاربر با انتخاب این گزینه به ناحیه خاصی هدایت شده و در آنجا می تواند تازه ترین مطالب ارسالی را مشاهده کند.

کاربران فیس بوک در حال حاضر برای بخش News Feed از ویژگی مشابهی بهره می برند؛ اما مدتی طول می کشد تا اینستاگرام این گزینه را به صورت کارآمد در اپلیکیشن خود اعمال کند. پس از توسعه کامل این ویژگی، کاربران می توانند تا از مشاهده کلیه پست های جدید اطمینان حاصل کرده و آخرین اخبار روز دنیا را دنبال کنند.

این مطلب را هم ببنید
برترین مرورگرهای اینترنت

ویژگی Latest Posts اینستاگرام

نخستین بار جین وونگ، کارشناس ارشد مهندسی معکوس به ویژگی جدید پی برد. وی تایید کرده که اسکرین شات بالا مربوط به کدهای نسخه اندرویدی اپلیکیشن است. همانطور که در تصویر می بینید، اگر کاربران به جای گزینه Not Now، گزینه See Posts را انتخاب کند، برای مشاهده جدیدترین پست ها به صفحه جداگانه ای انتقال داده می شوند. البته ناگفته نماند که مقامات اینستاگرام تا پیش از برگزاری کنفرانس مطبوعاتی، از ارائه هرگونه اطلاعات پیرامون این خبر خودداری کرده اند.

در اواسط سال ۲۰۱۶، اینستاگرام ویژگی جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کرد که به واسطه آن، کاربران از طریق فید الگوریتمی به سمت محتوای مورد علاقه احتمالی خود هدایت می شدند. این موضوع واکنش های شدیدی را با خود به همراه داشت، چراکه برخی افراد احساس می کردند فرصت مشاهده کامل پست ها را از دست می دهند. برخی دیگر نیز نشان های زمانی را مبهم و گیج کننده می دانستند. اما به هر حال این فیدهای الگوریتمی معمولا باعث می شوند تا نخستین پست های به نمایش درآمده با علایق فرد یکسان باشند.

این مطلب را هم ببنید
ترفندهای کاربردی نسخه تحت وب پیام رسان واتس‌اپ

همانطور که می دانید، هنگامی که کاربر تمامی پست های موجود در صفحه اصلی را مشاهده کند، نوشته You’re All Caught Up برای او به نمایش گذاشته می شود. ویژگی Latest Posts می تواند روش دیگری برای حصول اطمینان از مشاهده تمام پست های ارسالی باشد.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید