ویروس کرونا ممکن است باعث لغو E3 2020 شود

0
207

[ad_1]

بعد از آن که به خاطر گسترش ویروس کرونا، یکی از بزرگ‌ترین کنفرانس‌های مربوط به ویدیو گیم یعنی GDC 2020 به تاخیر افتاد، برگزارکنندگان E3 2020 در ESA اعلام کردند که قصد دارند بدون هیچ‌ تاخیری این رویداد را برگزار کنند. حال و با توجه به گسترش کرونا در آمریکا و به‌خصوص ایالت کالیفرنیا، احتمال لغو این رویداد هم وجود دارد.

بعد از آن که تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده افزایش پیدا کرد، ایالت کالیفرنیا که شهر لس آنجلس به عنوان برگزارکننده E3 در آن حضور دارد اعلام وضعیت اضطراری کرد. باید در نظر گرفت که باقی ماندن چنین وضعیتی می‌تواند در نهایت باعث لغو شدن برگزاری E3 2020 شود.

در حالت اضطراری بعید است که ESA بتواند با توجه به فشار افکار عمومی و کاهش چشم‌گیر علاقه به شرکت در این رویداد که به خاطر گسترش ویروس کرونا پیش خواهد آمد، E3 2020 را بدون تاخیر برگزار کند. البته باید در نظر گرفت که بر اساس بیانیه منتشر شده توسط ESA، در حال حاضر هیچ تاخیری در برگزاری E3 به وجود نخواهد آمد اما ممکن است که در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار اخباری در رابطه با این اتفاق باشیم.

این مطلب را هم ببنید
تاریخ عرضه The Last of Us 2 و Ghost of Tsushima اعلام شد

E3 2020

لغو شدن E3 می‌تواند این فرصت را برای بازی‌سازان ایجاد کند که با استفاده از رویدادهای استریم دست به معرفی بازی‌های جدید خود بزنند. جیسون شرایر دبیر خبر سایت کوتاکو اعتقاد دارد که این اتفاق در نهایت می‌تواند به بازی‌سازان ثابت کند که E3 به هیچ عنوان اندازه گذشته تاثیر گذار نخواهد بود. در نهایت در صورت انتشار هر خبر جدیدی در این رابطه آن را در ویجیاتو با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید