هک حساب های بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب مشتریان

0
139

[ad_1]

شنیده ها و اطلاعاتی که مخاطبان کلیک در اختیار ما قرار داده اند، حاکی از این است که هکرها با روش تماس مشغول هک کردن حساب مشتریان بانک های متفاوت هستند.

بر اساس شنیده‌ها و اخباری که مخاطبان در اختیار ما قرار داده اند، ظاهرا موج جدیدی از هک کردن و برداشت غیرمجاز حساب‌های متفاوت راه افتاده است. روش هک این هکرها مبتنی بر تماس است و طبق شنیده هاریال از دیشب حدود ۲۰۰ حساب قربانی این موج از هکرها شده اند.

ظاهرا این هکرها از شهر مشهد بوده و از شماره ۰۵۱۳۸۰۶۲ با مخاطبان تماس می گیرند و پس از پاسخ، به تمام اطلاعات روی گوشی کاربران دسترسی پیدا می‌کنند. آبان ماه ۹۸ بود که خبری در راستای هک حساب ها منتشر شد.

این خبرها به «هک و برداشت غیر مجاز» گسترده از حساب‌های بانکی شهروندان اشاره داشتند که نگرانی گسترده مردم را برانگیخت. اما رئیس پلیس فتا تهران ضمن تکذیب خبر منتشر شده تحت عنوان «هک حساب‌های بانکی»، گفت: «ادعای هک و نفوذ به سیستم بانکی صحت ندارد و دلیل برداشت غیر مجاز از حساب برخی شهروندان، کلاه‌برداری فیشینگ بوده است.»

این مطلب را هم ببنید
Avast رویکرد جمع‌آوری داده‌های کاربران را قانونی و الزامی می‌داند

در خصوص خبر جدید مسئولین هنوز واکنشی نشان نداده اند. آیا شما با چنین موضوعی روبه‌رو شده اید؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید