هواوی میت ایکس ۲ احتمالا به ۶ دوربین مجهز می شود

0
190

[ad_1]

طبق پتنت جدیدی که توسط شرکت هواوی به ثبت رسیده، گوشی میت ایکس ۲ به شش دوربین مجهز می شود و از قلم پشتیبانی می کند.

پس از عرضه موفقیت آمیز گوشی انعطاف پذیر میت ایکس، هواوی قصد دارد نسل بعدی این محصول شگفت انگیز را نیز به مشتریان عرضه کند. همانطور که می دانید این شرکت در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ رسما از میت ایکس ۲ رونمایی می کند. با اینکه هنوز زمان نسبتا زیادی به معرفی گوشی انعطاف پذیر جدید هواوی باقی مانده، اما تاکنون اطلاعات بسیاری در رابطه با آن منتشر شده است. حال پتنت جدیدی توسط هواوی به ثبت رسیده که مشخصات کلیدی و شکل ظاهری این محصول را تا حدودی آشکار می کنند.

طراحی هواوی میت ایکس ۲

  • وجود فضای معین برای قلم
  • دوربین اصلی چهارگانه
  • دوربین سلفی دوگانه
  • گوشه های مورب

شرکت چینی اخیرا یک پتنت جدید را در EUIPO به ثبت رسانده است. به نظر می رسد که نسل بعدی گوشی انعطاف پذیر هواوی مانند مدل قبلی خود ابعاد کوچکی دارد. اما جالب است بدانید که Mate X2 به سمت داخل تا می شود. جایگاه نمایشگر ثانویه، دوربین اصلی چهارگانه و دوربین سلفی دوگانه نیز به خوبی در تصاویر نشان داده شده اند. در اینجا باید خاطر نشان کنیم که گوشی میت ایکس دارای دوربین اصلی سه گانه است که به لطف مکانیزم انعطاف پذیر، می توان از آن ها به عنوان دوربین سلفی نیز استفاده کرد.

در پتنت جدید یک فضای خالی مجزا برای قلم لمسی در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، وجود گوشه های منحنی شکل در این دستگاه نیز توجهات را به سمت خود جلب می کند. این پتنت هیچ گونه اطلاعاتی را درباره مشخصات داخلی این محصول در اختیار ما نمی گذارد؛ اما گفته شده که میت X2 به طور قطع قابلیت پشتیبانی از شبکه ۵G را دارد. در پایان باید بگوییم که ثبت این پتنت لزوما به معنی ساخت این محصول در دنیای واقعی نیست و امکان دارد هواوی در آینده، طراحی و شکل ظاهری دستگاه انعطاف پذیر خود را به کلی تغییر دهد.

این مطلب را هم ببنید
پرفروش‌ترین گوشی‌ها در مناطق مختلف جهان در سال 2019

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید