نوروز مبارک

0
357

[ad_1]

به زودی رخدادی عظیم در پیش است، حادثه ای به عمق یک تاریخ و به وسعت یک ایران. به زودی نوروز با گام های خرامان و عطر دل انگیز بهاری اش از راه می رسد. نوروز می آید تا با لبخندش قلب های تک تک ما را به تپش بیندازد، هر کوی و برزنی را گل باران کند و به هر ایرانی نوید عشق و شادی و تازه شدن بدهد. نوروز همیشه نوید آمدن روز نو و تازه بوده است و همیشه نماد شادی و روزهای زیبایی همچون بهار است.

نوروز پیام بهار است، به منتظرانی که در انتظار رویش، خسته و ناامید نشسته اند. به فرسودگانی که دست از رشد و تکاپو برداشته اند. به زمین خوردگانی که تنها به یک تلنگر برای بلند شدن و آغازی دوباره نیاز دارند. نوروز نوید روزهای نو، انگیزه نو، مسیری نو و زندگی نو می دهد و رمز و راز شکفتن را به تک تک ما می آموزد.

نوروز

بهار فصل شکفتن است، در فصل بهار زمین به شکرانه زندگی دوباره اش هر آن چه در دل پرورانده به سمت آسمان روانه می‌کند و دانه ها آرام آرام سر از خاک بیرون می آورند و به دنیا سلام میکنند.

اکنون سال ۱۳۹۸ با تمام فراز و نشیبهای خود به انتها رسیده است اما خاطرات خوب و بد آن در ذهن ایرانیان باقی خواهد ماند . خاطراتی هرچند ناگوار اما گذرا و در انتظار فراموشی . سال نو میتواند تمامی این لحظه های ناگوار را در افکار و وجود مردمان این سرزمین پایان دهد .

سایت زندگی دیجیتال ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز و آغاز بهار، در سال جدید برای شما آرزوی تندرستی، شادکامی، آرامش و کامروایی دارد.

 

باد بهاری وزید، از طرف مرغزار     باز به گردون رسید، نالهٔ هر مرغ‌زار
سرو شد افراخته، کار چمن ساخته      نعره زنان فاخته، بر سر بید و چنار
وقت بهارست خیز، تا به تماشا رویم      تکیه بر ایام نیست، تا دگر آید بهار

 

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید