نتایج نهایی رقابت‌های لیگ جهانی Call of Duty

0
263

[ad_1]

در اولین سری از رقابت‌های Call of Duty League (به اختصار CDL) که به میزبانی لندن برگزار شد، تیم‌های چلنجر اروپایی گوی رقابت را از سایر تیم‌ها ربوده و ضمن کسب جوایز نقدی ۱۰۰۰۰ دلاری این رقابت‌ها، رنکینگ جهانی خود را هم سروسامانی بخشیدند.

در این رقابت‌ها، تیم‌هایی از سراسر اروپا و از کشورهایی مثل بریتانیا، ایتالیا، آلمان، و دانمارک حضور داشتند. Team Singularity ،Team WaR و TrainHard Esports از جمله تیم‌های مدعی این بازی‌ها به حساب می‌آمدند.

در پایان Team Singularity بود که توانست در صدر رقابت‌های بخش چلنجر قرار بگیرد. این تیم در سید نخست قرار گرفت و توانست تیم‌های Team TWI ،‌DarkPanda ،Elitist و تیم منتخب آکادمی London Royal Ravens را از پیش رو بردارد.

تیم قهرمان لیگ جهانی Call of Duty در ادامه مسیرش به سوی قهرمانی، نتوانست از پس تیم TrainHard بربیاید و در اولین نقشه در برابر این تیم تن به شکست داد. هرچند آنها با بازیابی روحیه‌شان، بازی نیمه‌نهایی را با نتیجه ۳ بر ۱ به پایان رساندند.

این مطلب را هم ببنید
به فصل سوم Call of Duty Modern Warfare شامل یک مپ اضافه خواهد شد

در گرند فینال نیز Team Singularity بار دیگر در برابر TrainHard قرار گرفت و این بار با نتیجه ۳ بر ۰ مقابل این تیم به پیروزی رسید. با این حساب، تیم خوب Team Singularity به‌ عنوان قهرمان این دوره از رقابت‌های لیگ جهانی کال آف دیوتی انتخاب شد.

در این بازی‌ها به ۲۴ تیم نخست امتیازاتی برای بهبود رنکینگ جهانی‌شان تعلق گرفت، این درحالی بود که فقط ۳ تیم برتر دست‌شان به جوایز نقدی مسابقات رسید. تیم میزبان، London Royal Ravens Academy با شکست Team WaR در جایگاه سوم قرار گرفت تا با حداقل استفاده از حق میزبانی، هواداران لندنی را ناامید به خانه بازنگرداند.

تمرکز تیم‌های شرکت‌کننده در این سری از لیگ جهانی Call of Duty این بود تا برای رقابت‌های آتلانتا در ۲۲ فوریه و جایزه ۲۵۰۰۰ دلاری آن آماده شوند. آیا در این رقابت‌ها Team Singularity باز هم قهرمانی خود را خواهد کرد؟ باید منتظر ماند و دید. در ادامه جایگاه نهایی ۲۴ چلنجر، جوایز، و رنک کسب شده آنها در لیگ جهانی کال آف دیوتی لندن را مشاهده می‌کنید.

این مطلب را هم ببنید
حجم بازی The Last of Us Part 2
جایگاه تیمنام تیمرنک کسب شدهجایزه (دلار)
۱Team Singularity۱۰۰۰۰۶۰۰۰
۲TrainHard Esports۶۰۰۰۳۰۰۰
۳London Royal Ravens Academy۴۴۰۰۱۰۰۰
۴Team WaR۳۶۰۰۰
۵Electrify Esports۳۲۰۰۰
۶Elitist۳۲۰۰۰
۷Blu Martini Gaming۲۸۰۰۰
۸Obtained eSports۲۸۰۰۰
۹Aporia۲۲۰۰۰
۱۰Mythos Gaming۲۲۰۰۰
۱۱Neversity۲۲۰۰۰
۱۲Valory Esports۲۰۰۰
۱۳Octane City۱۸۰۰۰
۱۴TSU Esports۱۸۰۰۰
۱۵Exodia۱۸۰۰۰
۱۶QLASH۱۸۰۰۰
۱۷ELG Sports۱۲۰۰۰
۱۸Lavity Gaming۱۲۰۰۰
۱۹TwoFace Gaming۱۲۰۰۰
۲۰DarkPanda Esports۱۲۰۰۰
۲۱Tekk10 Gaming۱۲۰۰۰
۲۲Senior Origin۱۲۰۰۰
۲۳UL Esport۱۲۰۰۰
۲۴Retribute Esport۱۲۰۰۰

 

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید