مایکروسافت لوگوی ایکس باکس سری ایکس را مشخص کرد

0
63

[ad_1]

مایکروسافت اخیرا علامت تجاری جدیدی را به ثبت رسانده که به احتمال زیاد لوگوی نهایی ایکس باکس سری ایکس را به نمایش می‌گذارد؛ لوگویی که در آینده‌ای نزدیک باید منتظر رونمایی از آن باشیم.

این لوگو در ایالات متحده به ثبت رسیده و برای اولین بار در یکی از فروم‌های ردیت به آن اشاره شده. همان‌طور که در تصویر می‌بینید، یک X بزرگ را شاهد هستیم که در کنار آن عبارت Series آورده شده است. شکل این لوگو نشان می‌دهد که مایکروسافت در طراحی علامت تجاری ایکس باکس تجدید نظر کرده زیرا با لوگوی متفاوتی نسبت به چیزی که پیش از این در سه نسل قبلی ایکس باکس دیده بودیم، طرف هستیم.

ایکس باکس سری ایکس

حقیقتا شکل کلی لوگو بیشتر از آن که به یک کنسول ایکس باکس مربوط شود، حداقل من را یاد طراحی ساده لوگوهای پلی استیشن می‌اندازد. طرحی ساده که بسیاری از هواداران با گذشت چند نسل هنوز عاشق آن هستند و آن را با ابهت می‌دانند و برخی دیگر هم از آن خسته شده‌اند.

این مطلب را هم ببنید
بررسی بازی Two Point Hospital

باید منتظر ماند و دید که مایکروسافت دقیقا چه زمانی به طور رسمی از این لوگو رونمایی خواهد کرد. همچنین از آن‌جایی که احتمالا با بیشتر از یک ایکس باکس طرف خواهیم بود، احتمالا لوگوی متفاوتی هم برای مدل‌های دیگر ایکس باکس طراحی خواهند شد.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید