لیست بازیگران و طرح داستانی فیلم بعدی « گیرمو دل‌تورو » مشخص شد

0
144

[ad_1]

استودیوی Searchlight Pictures به طور رسمی از لیست بازیگران و طرح داستانی فیلم بعدی گیرمو دل تورو، با نام Nightmare Alley رونمایی کرد. ساخت فیلم از هفته گذشته آغاز شد و بردلی کوپر و کیت بلنشت نقش‌های اصلی این فیلم را ایفا خواهند کرد.

این فیلم که توسط دل تورو و کیم مورگان نوشته شده، اقتباسی از رمانی با همین نام از ویلیام لیندزی گرشم است. داستان در مورد یک کارنی (فردی که در کارناوال کار می‌کند) کلاه‌بردار و زبان‌باز با نام استنتون کارلیزل (بردلی کوپر) است که با همکاری یک روان‌پزشک با نام لیلیث ریتر (کیت بلنشت) سر مردم کلاه می‌گذارد و پول‌هایشان را به جیب می‌زند. طرح داستانی رسمی به شرح زیر است:

در Nightmare Alley، کارنی جوان و جاه‌طلبی (بردلی کوپر) که در کلاه گذاشتن بر سر مردم با زبان‌بازی استعداد دارد با روان‌پزشک مونثی (کیت بلنشت) آشنا می‌شود که حتی از او هم خطرناک‌تر است.

دل تورو

در کنار کوپر و بلنشت نیز نام‌های بزرگی در نقش‌های مختلف فیلم حضور دارند. رونی مارا در نقش کارمند کارناوالی با نام مالی، ویلم دفو در نقش جارزن نمایش با نام کلم، ران پرلمن در نقش برونوی قوی و ریچارد جنکینز در نقش صنعت‌گر ثروتمندی با نام ازرا گریندل حضور خواهند داشت.

این مطلب را هم ببنید
استریمرها و بازیکنان در حال ترک کردن پابجی هستند

گیرمو دل تورو پیش از این با فیلم‌های The Shape of Water و Pan’s Labyrinth موفق به کسب جوایز متعددی در اسکار، از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردان برای اولی شده بود. او دوگانه Hellboy (که به عنوان دوتا از بهترین فیلم‌های کمیک بوکی تاریخ شناخته می‌شوند) و Pacific Rim را نیز در کارنامه خود دارد.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید