فیلم پسران بد ۳ | Bad Boys for Life در باکس آفیس رکوردشکنی کرد

0
263

[ad_1]

فیلم پسران بد ۳ موفق شده تا تنها سه هفته پس از اکران، رکورد تازه ای را از خود به جای گذاشته و به پرفروش ترین فیلم در بخش اکشن کمدی تبدیل شود.

فیلم Bad Boys for Life توانست تا تنها سه هفته پس از اکران، عنوان پرفروش ترین فیلم در بخش اکشن کمدی را به خود اختصاص دهد. فروش جهانی این فیلم تاکنون به ۲۹۱ میلیون دلار رسیده و رکورد فیلم Bad Boys 2 که در سال ۲۰۰۳ به اکران درآمده را جابه‌جا کرده است. ناگفته نماند که قسمت اول این مجموعه نیز در سال ۱۹۹۵ روی پرده سینما رفت و موفق شد تا فروش جهانی خود را به ۱۴۱ میلیون دلار برساند.

فیلم پسران بد ۳ برای سومین هفته متوالی فروش بسیار خوبی را در خارج از خانه تجربه کرد و پس از نمایش در ۶۳ کشور مختلف، ۳۰٫۸ میلیون دلار دیگر را برای عوامل به ارمغان آورد. ظاهرا بیشترین میزان فروش مربوط به کشورهای انگلستان (۱۴٫۸ میلیون دلار)، آلمان (۱۲٫۷ میلیون دلار)، مکزیک (۱۰٫۵ میلیون دلار) و استرالیا (۱۰ میلیون دلار) بوده است. البته موفقیت این فیلم در آمریکای شمالی نیز ادامه پیدا کرده؛ به طوری که فروش داخلی آن در نهایت به ۱۴۸ میلیون دلار افزایش یافته است. به نظر می رسد که آخرین محصول همکاری ویل اسمیت و مارتین لارنس طی چند هفته آینده به درخشش خود ادامه دهد.

این مطلب را هم ببنید
نقد انیمیشن Onward - پدر و برادر عزیزم

 

درآمد فیلم چاقوکشی محصول کمپانی لاینز گیت نیز در حال رسیدن به مرز ۳۰۰ میلیون دلار است. فیلم جنایی معمایی رایان جانسون در اکران بین المللی خود توانست به فروش ۱۳۸ میلیون دلاری دست یافته و درآمد کلی خود را به ۲۹۳٫۷ میلیون دلار برساند.

رتبه دوم باکس آفیس پس از فیلم ۳ Bad Boys متعلق به مجموعه درام جنگی ۱۹۱۷ است. فیلم سم مندز این هفته پس از اکران در ۶۱ کشور دیگر، فروش جهانی ۲۴۹ میلیون دلار را تجربه کرد. گفته می شود که میزان درآمد حاصل از ۱۹۱۷ در روز دوشنبه از مرز ۲۵۰ میلیون دلار نیز عبور می کند. این فیلم تاکنون موفق به کسب جوایز بسیاری شده، اما اگر عنوان بهترین فیلم اسکار را نیز به دست آورد، میزان درآمد آن از این هم بیشتر می شود.

فیلم جدید رابرت داونی جونیور یعنی دولیتل نیز پس از اکران در ۶۳ کشور مختلف به فروش جهانی ۱۲۶ میلیون دلار رسید. این فیلم داستان یک دامپزشک است که با بیماران چهارپا خود وارد بحث و گفتگو می شود. دولیتل در مکزیک (۳٫۷ میلیون دلار)، آلمان (۲٫۸ میلیون دلار)، ایتالیا (۲٫۲ میلیون دلار) و فیلیپین (۵۰۰ هزار دلار) فروش نسبتا خوبی را تجربه کرد. البته با توجه به اینکه هزینه تولید این فیلم در مجموع برابر با ۱۸۰ میلیون دلار بوده، فروش جهانی ۱۲۶ دلار خبر چندان خوشایندی برای استودیوی سازنده به شمار نمی آید.

این مطلب را هم ببنید
FBI چگونه یکی از بزرگترین مجرمان دارک وب را شکار کرد؟

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید