فیلم مولان با رده‌بندی سنی متفاوتی اکران می‌شود

0
170

[ad_1]

شاید باورکردنی نباشد اما فیلم مولان قرار است نخستین بازسازی لایو-اکشن دیزنی باشد که با رده‌‌بندی سنی PG-13 اکران می‌شود. انجمن تصاویر متحرک آمریکا در رده‌بندی فیلم مولان از رتبه PG-13 استفاده کرده است. آن‌ها اعلام کرده‌اند فیلم «مجموعه‌ای از صحنه‌های خشونت‌آمیز» را شامل می‌شود که بهتر است افراد زیر سیزده سال آن را تماشا نکنند.

به نقل از The Hollywood Reporter همه بازسازی‌های دیزنی تا امروز رده‌بندی سنی G یا PG را دریافت کرده بودند. بنابراین فیلم مولان بالاتر از عناوینی مانند The Lion King و Dumbo نخستین بازسازی دیزنی با رده‌بندی سنی PG-13 است. نکته دیگر آن که این فیلم پس از فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales که در سال ۲۰۱۷ اکران شد، نخستین فیلم دیزنی است که برای افراد بالای سیزده سال تولید می‌شود. البته پی‌بردن به این حقیقت هم از تریلر نخست فیلم قابل پیش‌بینی بود. چرا که فیلم اساسا درباره جنگ ساخته شده است.

این مطلب را هم ببنید
شیوع ، فیلمی در مورد آینده

اما هواداران سینما معمولا دیزنی را به عنوان استودیویی می‌سازند که هرگز به سراغ فیلم‌های بزرگسالانه نمی‌رود. یکی از معدود نمونه‌های بزرگسال فعلی دیزنی، فرانچایز Deadpool لقب می‌گیرد که البته پس از خرید مجموعه فاکس قرن بیستم به محصولات دیزنی اضافه شد. در ابتدا به نظر می‌رسید فیلم‌های بعدی این فرانچایز با رده‌بندی R ساخته نمی‌شوند اما دیزنی تاکید کرد Deadpool هم‌چنان با درجه سنی R اکران می‌شود. با این حال کمتر کسی انتظار داشت دیزنی فیلمی با رده‌بندی PG-13 بسازد. افتخاری که حالا از آن فیلم مولان شده است.

این فیلم که در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ اکران می‌شود از بازیگران مطرحی مانند لیو یفیی، جت لی و گونگ لی بهره‌مند است. کارگردان فیلم، نیکی کارو، تایید کرده که فیلم برخلاف انیمیشن هیچ شباهتی به فیلم‌های موزیکال ندارد و اژدهای موشو (که با صداپیشگی ادی مورفی در انیمیشن‌ها حاضر بود) در فیلم غایب است.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید