ستاره فیلم Fast & Furious دوست دارد نقش کت‌وومن را بازی کند

0
125

[ad_1]

میشل رودریگز (Michelle Rodriguez)، هنرپیشه آمریکایی که بیشتر او را به خاطر ایفای نقشش در سری معروف سریع و آتشین (Fast and Furious) می‌شناسند، عاشق آن است که نقش یک ابر قهرمان به خصوص کت‌وومن دی‌سی را بازی کند. در یک مصاحبه خبری که این بازیگر با شبکه MTV International و در مورد نسخه جدید سری Fast & Furious داشت، این موضوع را اعلام کرد.

او در جریان این مصاحبه گفت: «واقعا دوست‌ دارم یک ابر قهرمان باشم. فکر می‌کنم ‌دی‌سی کاراکتر مورد علاقه من را داشته باشد که کت‌وومن است. این شخصیت را به این خاطر دوست دارم که هم خوب است و هم بد. من هم در زمینه خوب بودن یک جورایی در وسط قرار می‌گیرم. من تو بد بودن خیلی خوبم (می‌خندد)، منظورم را می‌فهمید؟ من‌ دی‌سی را ترجیح می‌دهم چون در کل شخصیت‌های ابر قهرمانی مونث خوب زیادی نداریم و من هم شخصیتی را می‌پسندم که کمی حاشیه داشته باشد. برای همین انتخابم کت‌وومن است».

این مطلب را هم ببنید
دیزنی فیلم لایو-اکشن « راپونزل » را می‌سازد

بیشتر بخوانید:

احتمالا به این فکر می‌کنید که از همین حالا زوئی کراویتز (Zoe Kravitz) برای ایفای نقش کت‌وومن در فیلم The Batman انتخاب شده است. اما با ساخت فیلم‌هایی چون جوکر باید احتمال ساخت فیلم‌هایی اختصاصی از کاراکترها را داشت و در نتیجه شانس برای رودریگز وجود دارد تا به آرزوی ابر قهرمانیش برسد.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید