زمان برگزاری مسابقات ۲۰۲۰ IEM Katwice کانتر استریک اعلام شد

0
288

[ad_1]

بدون شک سری مسابقات IEM Katwice از مهم‌ترین تورنمنت‌های بازی محبوب کانتر استرایک به حساب می‌آید. این رقابت‌ها همه ساله هواداران زیادی را برای تماشای بازی تیم موردعلاقه‌شان به خود جذب می‌کند و جوایز خوبی هم دارند.

در مسابقات ۲۰۲۰ IEM Katwice هم مثل سال‌های قبل، شاهد رقابت تیم‌های بزرگی مثل Astralis ،Team Vitality ،Fnatic برای کسب جوایز نقدی قابل‌توجه (۴۰۰۰۰۰ دلار) و امتیازات رنک جهانی خواهیم بود. امسال برای اولین بار قرار است شاهد رویداد لن ESL Pro Tour Masters Championship این بازی‌ها نیز باشیم که به تازگی در برنامه تورنمنت‌های کمپانی ESL قرار گرفته است.

امتیازات مسابقات ۲۰۲۰ IEM Katwice که قرار است در بازه زمانی ۲۴ فوریه (۵ اسفند) تا یک مارس (۱۱ اسفند) ادامه داشته باشد، برای کسب مجوز ورود به میجر ESL One Cologne از اهمیت بالایی برخوردار است. مثل ادوار گذشته این رقابت‌ها به مدت یک هفته در جریان خواهند بود و در پایان با اجرای بازی گرند فینال در تاریخ مذکور و در سالن Spodek Arena کشور لهستان به پایان خواهند رسید.

این مطلب را هم ببنید
احتمال لغو بازی های المپیک توکیو ۲۰۲۰ به خاطر کرونا ویروس جدید

چهار روز اول ۲۰۲۰ IEM Katwice به بازی‌های مقدماتی و گروهی و سه روز باقی‌مانده به بازی‌های پلی‌آف اختصاص خواهد یافت.

کانتر استرایک IEM Katwice

این بازی‌ها در فرمت استاندارد رویدادهای مشابه پیشین کانتر استرایک برگزار خواهد شد. یعنی ۲ گروه ۸ تیمه حضور خواهند داشت که بر اساس آخرین رنکینگ جهانی ESL CS: GO World Ranking تنظیم شده‌اند. بازی‌ها تا قبل از گرند فینال به صورت بهترین تیم از ‌۳ بازی برگزار خواهد شد. صدرنشینان هر گروه نیز مستقیم به بازی‌های نیمه‌نهایی صعود می‌کنند. این در حالی است که تیم‌های دوم و سوم به بازی‌های یک‌ چهارم نهایی صعود خواهند کرد.

بازی‌های پلی آف تا قبل از گرند فینال به همان صورت بهترین تیم از ۳ بازی برگزار خواهد شد. گرند فینال هم به صورت بهترین تیم از ۵ بازی نفس‌گیر برگزار می‌شود. در ادامه نیز می‌توانید گروه‌بندی مسابقات را مشاهده کنید.

گروه Aگروه B
AstralisTeam Liquid
FaZe ClanMousesports
Natus VincereEvil Geniuses
Fnatic۱۰۰ Theives
Team VitalityG2 Esports
Cloud9MAD Lions
Ninjas in PyjamasVirtus Pro
RenegadesViCi Gaming
این مطلب را هم ببنید
چرا Death Stranding بازخوردهای منفی‌ نسبت به بقیه بازی‌ها دریافت کرد؟

 

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید