حالت کلاسیک پرطرفدار Team Deathmatch به بازی PUBG اضافه شد

0
259

[ad_1]

حالت محبوب و قدیمی Team Deathmatch برای بازی پرطرفدار PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان PUBG که در بازیکنان نبردی ۸ نفره قرار می‌دهد، منتشرشده است.

به‌راحتی می‌توان گفت که بازی پابجی (PUBG)، جز پرطرفدارترین و محبوب‌ترین بازی‌ها در سبک موردبحث این روزها یعنی بتل رویال (Battle Royale) است، اما بازهم توسعه‌دهندگان این بازی به دنبال راه‌های هستند که تکانی به گیم پلی بدهند تا برای طرفداران این بازی محبوب جذاب باشد؛ به‌منظور انجام این کار، سازندگان بازی از ویژگی جدیدی برای بخش آرکید و همچنین حالت Team Deathmatch رونمایی کردند.

طبق اطلاعیه اخیر منتشرشده امروز صبح، پابجی آرکید بخش جدیدی از این عنوان خواهد بود که به نمایش مسابقات سفارشی‌شده بازیکنان می‌پردازد و به‌منظور ایجاد هیجان در حالت‌های مختلف که بعداً برای بخش آرکید منتشر می‌شود، توسعه‌دهندگان بازی تصمیم به معرفی حالت کلاسیک و پرطرفدار اکثر بازی‌های اول‌شخص یعنی Team Deathmatch گرفتند.

دوربین بازیکنان در بخش پابجی آرکید Team Deathmatch، فقط اول‌شخص خواهد بود.

این مطلب را هم ببنید
کپکام دقایقی از گیم‌پلی ریمیک رزیدنت اویل 3 را به نمایش گذاشت

دوربین بازیکنان در بخش پابجی آرکید Team Deathmatch، فقط اول‌شخص خواهد بود. اگر از طرفداران بازی‌های آنلاین باشید، پس باید باحالت Team Deathmatch نیز آشنایی داشته باشید و در اینجا نیز شاهد نبردی بزرگ ۸ نقره بین بازیکنان خواهیم بود. برای شروع، PUBG Corp به بازیکنان ۸ کیت اسپاوان (Spawn) ارائه می‌دهد که با یکدیگر در طول نبرد می‌توانید مبادله‌کنید. بخاطر به کاهش رساندن هرگونه هرج‌ومرج احتمالی، شلیک به خودی (friendly fire) غیرفعال شده است و بازیکنانی که در طول نبرد کشته می‌شوند و بعد از هر دفعه ریسپاون شدن، به‌طور خودکار چند ثانیه شکست‌ناپذیر می‌شوند.

سلامتی هر بازیکن به‌صورت خودکار پر می‌شود، البته می‌توانید با کشتن دیگر بازیکنان و یا با کمک دوستانان، سرعت پر شدن سلامتی را بیشتر کنید. بازی PUBG برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پی سی و گوشی‌های هوشمند در دسترس است.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید