تاریخ پخش سریال‌ The Falcon and The Winter Soldier مشخص شد

0
132

[ad_1]

سریال‌های مورد انتظار سرویس استریم +Disney حالا به طور رسمی دارای تاریخ پخش هستند. اولینِ آن‌ها برای تابستان امسال برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل دیزنی، باب آیگر، در ارائه گزارش مالی دیزنی به سهام‌داران تایید کرد که The Falcon and The Winter Solider برای تابستان امسال و ماه آگوست در نظر گرفته شده و اولین سریال مهم آینده دیزنی+ خواهد بود که پخش می‌شود.

دیگر سریالی که امسال پخش خوهد شد WandaVision است که از ماه دسامبر کار خود را آغاز خواهد کرد. نکته جالب «وانداویژن» این است که این سریال ابتدا برای سال ۲۰۲۱ تایید شده بود، اما بعدا این تاریخ جلو افتاد و به آخر امسال رسید. آیگر صحبتی از سریال سوم تایید شده، یعنی Loki نکرد. اما فعلا می‌دانیم که پخش این سریال برای سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است.

هر دو سریال «فالکون و وینتر سولجر» و «وانداویژن» نقشی کلیدی در دنیای سینمایی مارول خواهند داشت. این نقش کلیدی را به خصوص در فیلم بعدی دکتر استرینج، یعنی Doctor Strange in the Multiverse of Madness خواهیم دید که در سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

این مطلب را هم ببنید
نتفلیکس به اشتباه اطلاعات سریال Resident Evil را لو داد

اما خارج از سریال‌های مارول نیز تاریخ پخش فصل دوم سریال The Mandalorian تایید شد. اگرچه که پیش‌تر جان فورو، خالق سریال، اعلام کرده بود که فصل دوم آخر امسال عرضه خواهد شد، اما باب آیگر هم تایید کرد که این سریال در ماه اکتبر باز خواهد گشت و دلتان زیاد برای بیبی یودا و مندو تنگ نخواهد ماند.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید