تاریخ رونمایی از اولین خودروی هیبرید مازراتی مشخص شد

0
139

[ad_1]


گزارش‌ها حاکی از آن است که هولدینگ خودروسازی فیات کرایسلر قصد دارد تا اولین خودروی هیبریدی تحت برند مازراتی را در آینده‌ای نه‌چندان دور به بازار عرضه کند.

یکی از منابع خبری آگاه اعلام کرده است که فیات کرایسلر اولین خودروی هیبریدی خود با برند مازراتی را به‌عنوان نسخه‌ای از سدان Ghibli در تاریخ ۲۱ آوریل رونمایی خواهد کرد. البته اطلاعات زیادی در رابطه با این خودرو افشا نشده است اما احتمالا با یک هیبرید برقی سروکار داریم که می‌توانید برای مدت‌زمان نه‌چندان طولانی با نیروی برق حرکت کند.

این کمپانی هنوز در این مرحله اطلاعاتی را تائید نکرده است. بااین‌حال شایعه‌های یادشده شانس بزرگی برای مازراتی خواهد بود. این کمپانی با افت ۲۷ درصدی فروش خود در سال ۲۰۱۹ در بازار چین با مشکلات زیادی سروکار داشته است. عرضه یک خودروی هیبریدی توسط مازراتی می‌تواند با به‌عنوان پشتیبانی برای قوانین جدید دولت چین در رابطه با استفاده بیشتر از خودروها برقی و هیبریدی باشد.

این مطلب را هم ببنید
هیوندای i20 مدل ۲۰۲۱ معرفی شد

همان‌طور که مشخص است فیات کرایسلر قرار است تا ۲۰۲۲ نزدیک ۳۰ خودروی خود را به‌صورت هیبریدی به بازار عرضه کند و از همه مهم‌تر با فشار قانون‌گذاران برای دوری از موتورهای احتراقی روبرو شود. اگر فیات کرایسلر قصد داشته باشد تا به این اهداف دست پیدا کند باید کار خود را سریعاً آغاز کرده و تغییرات زیادی را در تمامی برندهای خود اعمال کند.

البته مشاهده یک مازراتی کاملاً برقی در جاده‌ها مدتی طول خواهد کشید. انتظار می‌رود که فیات کرایسلر یک خودروی اسپرت برقی را در ماه می رونمایی کند و این در حالی است که گرن توریسمو و گرن کابریو به ترتیب در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به جرگه خودروهای برقی خواهند پیوست. بااین‌حال می‌توان نتیجه گرفت که خودروهای بنزینی ازاین‌پس رو به افول می‌روند و جای خود را با روندی نه‌چندان سریع به خودروهای برقی می‌دهند.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید