بازی Prince of Persia : The Dagger of Time معرفی شد

0
180

[ad_1]

بنا بر اعلام رسمی یوبیسافت (Ubisoft)، بازی Prince of Persia: The Dagger of Time در سبک Co-op واقعیت مجازی خواهد بود و شما باید معماهای بازی را با کمک دوستانتان در یک اتاق فرار (Escape Room) حل کنید.

پرنس آف پرشیا برگشته، اما یوبیسافت نسخه جدیدی از این مجموعه قدیمی و محبوب را نساخته است! به‌هرحال، یوبیسافت تجربه جدیدی در مجموعه Prince of Persia را برای شما رقم‌زده است و در اصل این تجربه جدید را فقط می‌توانید با عینک‌های واقعیت مجازی و در دنیای واقعی و آن با همراهی دوستانتان در اتاقی فرار انجام دهید.

Prince of Persia: The Dagger of Time در سبک Co-op واقعیت مجازی خواهد بود

شعبه دوسلدورف یوبی سافت، وظیفه ساخت Prince of Persia: The Dagger of Time را برعهده‌گرفته است که این استودیو بیشتر به خاطر بازی اتاق فرار Assassin’s Creed معروف است. از ویژگی‌های اصلی بازی Prince of Persia: The Dagger of Time می‌توان به انجام آن به‌صورت چهارنفره اشاره کرد، اما چون بازی با عینک‌های واقعیت مجازی ادغام‌شده، پس با کمک عینک‌های واقعیت مجازی باید معماهای پیچیده بازی را حل کنید و یا از دیوارها بالا روید.

این مطلب را هم ببنید
منتظر بزرگ‌ترین کمیک از دنیای مارول باشید

شعبه دوسلدورف یوبی سافت، تله‌های زیادی در طول بازی قرار گذاشته که هرچقدر تعداد نفرات بازی زیادتر شوند، معماها و تله‌ها نیز سخت‌تر خواهند شد. لازم به ذکر که شما علاقه‌مندان نمی‌توانید بازی را به‌صورت تک‌نفره انجام دهید و از طرفی دیگر، شخصیتی به اسم کالینا (Kaileena) برای کمک به چالش‌های پیش رو در بازی، به گروه ملحق می‌شود؛ اگر از طرفداران مجموعه پرنس آف پرشیا هستید، پس باید اسم کالینا برای شما آشنا باشد، زیرا برای اولین در نسخه Prince of Persia: Warrior Within و Prince of Persia: The Two Thrones بود که با این شخصیت آشنا شده بودیم.

دست‌کاری زمان از نکات اصلی The Dagger of Time هست و هرکس اینشی باارزش باستانی را در دست داشته باشد، می‌تواند زمان را نگه‌داشته و به کمی قبل‌تر بازگرداند و حتی سرعت زمان را بیشتر کند. همچنین باید به شمشیر جادویی در بازی نیز اشاره کرد که برای از بین بردن دشمنان درروند بازی استفاده خواهد شد. بازی Prince of Persia: The Dagger of Time قرار است در بهار سال آینده عرضه شود.

این مطلب را هم ببنید
یوبیسافت به جای کنفرانس در E3 یک رویداد آنلاین برگزار می‌کند

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید