بازیگر نقش الی در The Last of Us Part 2 با پیشرفت مهارت تیراندازی

0
242

[ad_1]

اشلی جانسون (Ashley Johnson)، ایفاگر نقش شخصیت اِلی در بازی The Last of Us Part 2، اعلام کرد که مهارت‌های تیر اندازیش را با کمک این بازی بهتر کرده و تبدیل به یک تیرانداز حرفه‌ای شده است.

مهارت‌های تیر اندازی اشلی جانسون با کمک The Last of Us Part 2 بهتر شده است.

به‌راحتی می‌توان گفت که بازی The Last of Us Part 2 یکی از مورد انتظارترین عناوین پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۲۰ میلادی است؛ بازی‌ای که باوجود تأخیر فراوان و متعدد ذره‌ای از محبوبیت آن کم نشده که هیچ، حتی با انتشار خبرهای هفتگی و ویدیوهای فوق‌العاده‌اش عطش طرفداران و دنبال کنندگان این بازی را بیشتر کرده است.

داستان بازی The Last of Us Part 2 حدوداً پنج سال پس از نسخه اول اتفاق می‌افتد و در این قسمت بازیکن کنترل شخصیت اِلی ۱۹ ساله را به عهده خواهد گرفت، که با یک فرقه مرموز در ایالات‌متحده درگیر نبرد می‌شود.

اشلی جانسون با کمک بازی The Last of Us Part 2 موفق شده که مهارت‌های تیراندازی‌اش را بهتر از قبل کند؛ اشلی جانسون در حقیقت این استعداد پنهانش را در قسمت جدید از سری برنامه‌های ویدیویی Retro Replay با تروی بیکر و نولان نورث (اجراکنندگان برنامه Retro Replay) به اشتراک گذاشته بود. اشلی جانسون در مورد مهارت‌های تیراندازی که کسب کرده بود گفت:

من الآن با تیرکمان خیلی بهتر می‌توانم کارکنم. ازآنجاکه مایل به رسیدن به بالاترین سطح این مهارت هستم. نمی‌دانم این را می‌توان الآن بگویم یا نه. اما در قسمت دوم خیلی بهتر شده است. تیر و کمان از اهمیت بالای درروند بازی برخوردار است.

با توجه به گفته‌های جانسون می‌توان نتیجه گرفت که الی نیز فرد حرفه‌ای‌تری در مبارزات نسبت به نسخه گذشته خواهد بود و مطابق انتظار باید منتظر نبردهای خشن‌تری باشیم.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۲۹ می ۲۰۲۰ معادل با ۹ خرداد ۱۳۹۹ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید