باتری گلکسی اس ۲۰ اولترا در ۵۸ دقیقه کاملا شارژ می شود؟

0
186

[ad_1]

گلکسی اس ۲۰ اولترا بهترین پرچمدار سامسونگ در سال های اخیر است. گفته می شود باتری گلکسی S20 اولترا در ۵۸ دقیقه کاملا شارژ می شود.

سامسونگ فناوری شارژ سریع را در پرچمداران جدید خود بهبود داده است. این کمپانی به سرعت از فناوری شارژ سریع ۱۵ واتی در گلکسی S10 به فناوری ۲۵ واتی و ۴۵ واتی در گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس رسید. اکنون نیز این شرکت کره ای از گلکسی S20 اولترا رونمایی کرده که از فناوری شارژ سریع ۴۵ واتی پشتیبانی می کند (سامسونگ گلکسی S20 اولترا با نمایشگر غول پیکر رونمایی شد). به استناد جدیدترین گزارش، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی این دستگاه با استفاده از شارژر ۴۵ واتی در مدت زمان ۵۸ دقیقه به صورت کامل شارژ می شود.

چنین موضوعی یک پیشرفت مناسب برای سامسونگ محسوب می شود. گلکسی نوت ۱۰ پلاس با شارژر ۲۵ واتی، با گذشت یک ساعت و چند دقیقه و با شارژر ۴۵ واتی، در کمتر از یک ساعت کاملا شارژ می شود. لازم به ذکر است، گلکسی نوت ۱۰ پلاس دارای باتری ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

باتری ها زمانی می توانند از وات بالاتری استفاده کنند که شارژ کمی داشته باشند و به مرور که پر می شوند، نرخ شارژ آن ها نیز کاهش پیدا می کند. گلکسی S20 اولترا نرخ شارژ بالاتر و طولانی تری را نسبت به نوت ۱۰ پلاس حفظ می کند و این موضوع اجازه می دهد باتری گوشی در همان مدت شارژ شود.

گلکسی S20 اولترا در واقع تاثیرگذارترین پرچمدار سامسونگ در نیمه اول سال ۲۰۲۰ به شمار می رود. یکی از نکات جالب توجه درباره این گوشی، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری آن است. به نظر می رسد سامسونگ به درجه ای از اطمینان به خود رسیده که باتری های با ظرفیت بالا را در پرچمداران خود استفاده می کند.

این مطلب را هم ببنید
با ضدعفونی کردن گوشی به جنگ کرونا بروید!

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید