اولین اطلاعات از فیلم جدید اصغر فرهادی با نام A Hero منتشر شد

0
121

[ad_1]

اصغر فرهادی کارگردانان ایرانی شناخته شده که تا کنون ۲ بار برنده جایزه اسکار شده است، مراحل تولید فیلم جدید خود که در حال حاضر با نام A Hero شناخته می شود را آغاز کرده است.

به گزارش ددلاین، این فیلم به‌زودی مراحل پیش تولید خود را آغاز خواهد کرد. این مرحله ۲ ماه طول خواهد کشید و بعد از آن کار فیلم‌برداری در شهر شیراز آغاز می‌شود. در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان فیلم در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که اصغر فرهادی بر خلاف فیلم قبلی خود یعنی Everybody Knows که داستان یک خانواده اسپانیایی را روایت می‌کرد، در ایران رخ خواهد داد و شخصیت‌های آن هم کاراکترهای ایرانی خواهند بود.

اصغر فرهادی

گفته شده در این فیلم فرهادی با بازیگران شناخته شده فارسی زبانی کار خواهد کرد که پیش از این با آن‌ها همکاری نکرده بود. جزییات دیگری از فیلم‌نامه A Hero هم قرار است طی هفته‌های آینده منتشر شود.

این مطلب را هم ببنید
دیزنی از عملکرد موفق فیلم Avengers: Endgame سود کرد

اصغر فرهادی تا کنون به خاطر فیلم‌های «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» ۲ بار برنده جایزه بهترین فیلم خارجی زبان مراسم اسکار شده است. فرهادی را یکی از بزرگ‌ترین کارگردانان فعال آسیایی در سال‌های اخیر می‌دانند که بسیاری از همین حالا منتظر کار جدید او و حضورش در جشنواره‌های بین المللی هستند. آثار فرهادی علاوه بر جذب نظر منتقدان در زمینه فروش هم موفقیت آمیز هستند و معمولا با واکنش‌های بسیار مثبت تماشاگران روبرو می‌شوند.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید