امکان مشاهده محبوب ترین فیلم ها و برنامه های روز نتفلیکس

0
175

[ad_1]

اخیرا بخش جدیدی به پلتفرم نتفلیکس اضافه شده که امکان مشاهده محبوب ترین فیلم ها و برنامه های روز از دیدگاه مشترکین را برای افراد فراهم می آورد.

امروزه رقابت بین سرویس های آنلاین پخش فیلم به شدت بالا گرفته و شرکت ها مدام به دنبال یافتن راهی برای پیروزی در این بازار هستند. همانطور که می دانید اخیرا شرکت های دیگر نیز به این عرصه وارد شده اند. اولین آن ها NBC است که با پس از راه اندازی سرویس پیکاک، امکان مشاهده برنامه ها را برای مشترکین و همینطور افراد عادی فراهم می آورد. علاوه بر این، وارنر مدیا نیز قصد دارد تا HBO Max را در بهار امسال راه اندازی کند. گفته می شود این شرکت همچنین در حال آماده سازی سرویس Quibi بوده که ظاهرا مخصوص گوشی های همراه طراحی شده است.

با این اوصاف بدیهی است که کمپانی های قدیمی تر مانند نتفلیکس در فکر بهبود و ایجاد تنوع در سرویس های خود باشند. این شرکت در همین راستا بخش جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده که در آن فرد می تواند فهرستی از برنامه های محبوب روز را مشاهده کند. این فهرست طبق نظرات مشترکین ایجاد شده و فرد با کلیک روی بخش های مختلف آن، به ۱۰ فیلم و همچنین ۱۰ سریال برتر روز نیز دسترسی پیدا می کند. فیلم ها و سریال های موجود در این فهرست، در هر قسمت دیگر از پلتفرم نیز که دیده شوند، برچسب Top 10 را با خود خواهند داشت. ظاهرا نتفلیکس تصمیم داشته تا با این کار، سرعت تصمیم گیری را برای کاربران بیشتر کند.

این مطلب را هم ببنید
فیلم مورتال کامبت به‌زودی برای شبکه نتفلیکس عرضه خواهد شد

اگر به خاطر داشته باشید، تحلیلگران در سال گذشته از افت ۴ میلیونی تعداد مشترکین نتفلیکس خبر دادند؛ چراکه به گفته آن ها، هزینه استفاده از این سرویس به نسبت سایر شرکت ها بالاتر است. با این حال خوشبختانه هنوز می توان برنامه های محبوب و جذابی را در این سرویس مشاهده کرد. از جمله سریال Stranger Things و سریال جدید و دیدنی The Witcher که حتی از The Mandalorian سرویس دیزنی پلاس نیز محبوب تر شده است. اضافه شدن بخش جدید به پلتفرم، تغییر عمده ای برای نتفلیکس به شمار نمی آید؛ اما مسلما کاربران را به سمت برنامه های دیدنی و پرطرفدار سوق می دهد.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید