آیا این تصویر مرموز به GTA 6 اشاره دارد؟

0
172

[ad_1]

آیا راکستار به‌زودی GTA 6 را معرفی خواهد کرد؟ این خبری است که بسیاری از طرفداران این سری منتظر آن هستند و انتشار چند آرت‌ورک جدید مربوط به سری GTA توسط راکستار باعث شده تا احتمال رخ دادن این اتفاق در آینده‌ای نزدیک، قوت بگیرد.

تصویری که در این مطلب مشاهده می‌کنید، یک آرت ورک جدید است که راکستار آن را بدون هیچ سر و صدایی در سایت خود قرار داده است. با توجه به ظاهر عجیب این آرت‌ورک و استایل هنری آن که شبیه به هیچ‌کدام از آثار این کمپانی نیست، این تئوری بین طرفداران مطرح شده که این کمپانی بخواهد از بازی جدیدی که احتمالا GTA 6 است رونمایی کند.

جالب توجه است که در حال حاضر ۲ ویدیوی منتشر نشده هم روی صفحه یوتیوب این کمپانی قرار گرفته‌اند. همچنین با زوم کردن روی عکس می‌توانید ببینید که روی نوشیدنی سال ۱۹۹۸ ذکر شده که ممکن است که نشان دهنده رخ دادن این بازی در آن دوره زمانی باشد.

این مطلب را هم ببنید
جهان پویای راکستار چطور خلق شد؟

GTA 6

البته یک تئوری دیگر هم به این نکته اشاره می‌کند که این آرت‌ورک و ویدیوهای منتشر نشده در واقع مرتبط به بسته الحاقی جدید GTA V هستند که به‌زودی توسط راکستار معرفی خواهد شد. به هر حال این کمپانی هنوز میلیون‌ها دلار از بخش آنلاین این بازی درآمد دارد و همین موضوع هم باعث شده تا عرضه نسخه جدید GTA به این اندازه تاخیر داشته باشید.

نظر شما در مورد این شایعات چیست؟ می‌توانید دیگر آرت‌ورک‌های منتشر شده از سایر بازی‌های راکستار را در سایت این کمپانی مشاهده کنید.

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید