آپدیت Google Earth مشاهده ستارگان را فراهم می کند

0
143

[ad_1]

با بروزرسانی جدید برنامه Google Earth برای گوشی های هوشمند، کاربران نیز می توانند ستاره های آسمان را در هنگام شب مشاهده کنند.

همانطور که می دانید، نسخه وب هر دو سرویس Google Earth و Earth Pro به کاربر اجازه می دهند تا در هنگام شب به تماشای ستاره ها مشغول شوند. با این حال برنامه Google Earth قادر به ارائه چنین ویژگی برای کاربران نبوده است. اما به تازگی گوگل اعلام کرده که کاربران گوشی های هوشمند نیز بالاخره می توانند ستاره های آسمان شب را تماشا کنند. با افزایش قدرت گوشی های هوشمند، این ویژگی در بسیاری از دستگاه های جدید امکان پذیر شده و حالا کاربر می تواند با کوچک نمایی زمین، ستاره های آسمان را مشاهده کند. گوگل هفته پیش اعلام کرد که پیش از اعمال ویژگی جدید در اپلیکیشن Earth، محیط پیرامون زمین به رنگ سیاه مطلق دیده می شد که چندان واقعی نبود.

این مطلب را هم ببنید
گوگل ارث دیگر در انحصار گوگل کروم نیست!

با اعمال تغییرات جدید گوگل، کاربر می تواند زمین را چرخانده و تصاویر زیبایی از کهشکان راه شیری را تماشا کند. این تصاویر از رصدخانه جنوب اروپا گرفته شده اند. ستاره ها با کاوش در فضا و حدود ۳۰ هزار مایل بالای زمین ظاهر می شوند. علاوه بر ستاره ها، گوگل به نمایش ابرهای متحرکی پرداخته که الگوهای آب و هوایی زمین را نشان می دهند. اطلاعات مربوط به فضا را نیز می توان در تور راهنمای Voyager در این اپلیکیشن مشاهده کرد.

بر اساس گفته های گوگل در هنگام اعلام ویژگی های جدید برای نسخه موبایل، افراد زیادی از گوگل ارث استفاده می کنند؛ از دانشمندان و محققین محیط زیست گرفته تا کارمندان دولتی و خصوصی و بسیاری از شهرواندان معمولی که به کاوش در زمین علاقه مند هستند. گوگل امیدوار است افراد از فرصت جدید برای خیره شدن به ستاره ها لذت ببرند، خواه برای کاربرانی که با بزرگنمایی در نقشه به جستجو در زمین می پردازند و خواه برای افرادی که با کوچک کردن پیرامون سعی در مشاهده یک تصویر کلی از زمین دارند.

این مطلب را هم ببنید
امکان کسب درآمد از IGTV اینستاگرام فراهم می شود

[ad_2]

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید